CvakParty, aneb fotografický Brainstorming 26.10.2016

... že nevíte co Brainstorming znamená? A jak vzniklo naše Cvak Party a co to je vůbec za akce? :-)

 Vysvětlení pojmu Brainstorming lze definovat jako skupinová technika postavená na předpokladu, že víc lidí, víc ví a umí. Pokud se tito lidé dají dohromady a pracují na stejné věci, tak je pravděpodobné, že vymyslí / udělají víc než jednotlivec...


Benefiční přehlídka 13.10.2016

Benefiční módní přehlídka s Eliškou Bučkovou konaná ve Valašském Meziříčí.

Dostali jsme pozvání od kamarádky Blanky Machancové k nafocení této akce a navíc Iveta modelky na přehlídce líčila. 


FotoHome.cz je Elinchrom Dealer! 4.10.2016

Švýcarská značka zábleskové techniky Elinchrom už i na ostravsku! 

Ve světě fotografie poměrně známá značka díky své špičkové kvalitě, spolehlivosti a technickým parametrům. Aktuálně jsme se stali distributory této techniky a díky tomu, že touto značkou máme vybaveno naše Studio FotoHome, máte možnost si vše prohlédnout, vyzkoušet, zeptat a případně i objednat..


Open Day Studio FotoHome.cz 1.10.2016

 A je to tady! Otevíráme vlastní foto ateliér. O víkendu 8-9.10.2016 vždy od 13 hodin bude náš ateliér přístupný pro všechny kteří mají zájem se podívat, vyzkoušet si techniku a trochu si zafotit. Zvaní jsou všichni fotografové, modelky, ale i vizážistky a hair stylistky.

Od 10.10.2016 budou mít fotografové možnost si naše Studio také pronajmout. Předchozí den (9.10) se objeví v sekci "Ateliér" přibude další položka kde bude k dispozici On-Line Rezervační kalendář.


CvakParty - Fotíme prášky II ( Akce: 25.9.2016 ) 2.9.2016

Letos v květnu jsme uspořádali TFP akci "CvakParty, aneb fotíme prášky" o kterou byl poměrně velký zájem a sešlo by se i 2x víc lidí než byla možná kapacita. Na květnové akci se sešlo cca 30 bezva lidí a myslím, že se akce povedla a volalo se po repete :-) Máme už po prázdninách a dovolených, takže dáme Prášky II !


Spustili jsme naše nové stránky! 29.8.2016

Do této chvíle jsme své fotografie a v podstatě celý náš fotosvět ventilovali převážně na Facebooku a dalších sociálních sítích. Tak nějak uzrál čas spustit oficiální vlastní web.
Celý náš web jsme si kompletně naprogramovali a otextovali sami od základu. Snažili jsme se využít co nejvíce možností co nám programovací jazyk i znalosti dovolily.


Open Gym Fest 2016 27.8.2016

Dostali jsme pozvání od Evy Lerochové a Anny Tamáškové nafotit první ročník Open Gym Fest 2016. Protože máme taneční a v podstatě všechny podobné akce rádi, souhlasili jsme.


LOOK BELLA 2016 Casting Ostrava 14.5.2016

Byli jsme pozváni na focení Ostravského castingu pro soutěž LOOK BELLA 2016. Akce se konala v OD Forum Nová Karolína a po castingu následoval koncert sourozenců Slepčíkových.


Ostrava Fashion Weekend 2016 7.5.2016

Ostrava Fashion Weekend 2016 byla první větší módní show na ostravsku představující nejnovější kolekce známých návrhářů i mladých nadějných designerů. Součástí akce byla také soutěž „Très Chic Fashion Designer“ pro začínající návrháře a na mole se vystřídaly modely známých značek např. Oscar de la Renta, Beáta RajskáMiroslava Talavašková, Mirka Horká, Milov, Petr Kalouda, Denisa DovalováEdyta JermaczRafał Orłowicz, Klaudia MarkiewiczZECH LABELS & FRIENDS.


Přehlídka Boutique Toyen 2016 16.3.2016

... asi je skoro jaro! Každý rok to poznám tak, že mi zavolá p. Kozlová, že fotíme další přehlídku - "Toyen Boutique Jaro/Léto".. 
Opět v duchu francouzké, italské a španělské módy. Přehlídku konferoval Martin Dejdar a 11 krásných slečen okouzlovalo publikum.

Pokud vás modely upoutaly, šup.. Frýdek-Místek, Zámecké Náměstí, BOUTIQUE TOYEN !