Fotografie

CvakParty, aneb fotografický Brainstorming

26.10.2016

... že nevíte co Brainstorming znamená? A jak vzniklo naše Cvak Party a co to je vůbec za akce? :-)

 Vysvětlení pojmu Brainstorming lze definovat jako skupinová technika postavená na předpokladu, že víc lidí, víc ví a umí. Pokud se tito lidé dají dohromady a pracují na stejné věci, tak je pravděpodobné, že vymyslí / udělají víc než jednotlivec...


Kolem dokola je spousta lidí co lítají s foťákem a spousta lidí co se před něj rádi postaví. Pokud tyhle lidi dáte do kupy vznikne zajímavá skupina fajn lidí co je focení a vše kolem prostě baví. Naše Cvak Party není až tak čistokrevný Brainstorming kde se jen něco kutí, vymýšlí a realizuje. Cvak Party je oddechovka pro lidi co se rádi potkají, pokecaj, vymění si názory, seznámí se, něco se přiučí a samozdřejmě i něco nafotí. 

 I přes to, že se občas konají různé akce pro lidi co je focení baví, není nikdy podobných akcí dost. :-) Díky možnosti specifických prostor jsme uspořádali dva ročníky "práškových" Cvak Party a když už teda máme ten ateliér kam se vejde kolem cca 40 lidí, tak jsme se rozhodli v podobném duchu pokračovat. Cvak Party bude i nadále a zimu přečkáme společně a tvořivě v teple ateliéru.

První ateliérové Cvak Party s tématikou Podzim / Halloveen se dělal poslední sobotu v říjnu a na akci se sešlo přes 45 lidí! Akce se myslím vydařila a fotografům i modelínkám se podařily nafotit super obrázky. 

Další akce se bude konat opět poslední, tentokrát listopadovou sobotu a téma jsme dali jak jinak než "Mikulášská" .. No, uvidíme kolik se nás sleze tentokrát...

 

 

 (Backstage z Cvak Party 29.10.2016, autor koláže: Jirka Šklíba)