Fotografování pro firmy


Fotografie byla, je a bude silný a kvalitní nástroj, který dokáže výrazně pomoci při jakémkoliv podnikání. Reprezentativní fotografie se využívá jak na marketingových prospektech, médiích, na prezentační webové stránce, e-shopech a dnes i na velmi rozšířených sociálních sítích. I když si to spousta lidí nepřipouští, kvalitní fotografie prostě reprezentuje a prodává!


Firemní a manažerské foto

Bussines portrét
  • Fotí se na neutrálním pozadí (převážně šedém). Použití na oficiální prezentace, CV, zaměstnanecké karty atp.
Manažerský "image" portrét
  • Aranžovaná fotografie většinou z prostření kanceláře, výroby, specifických firemních prostor atp. Tento styl fotografie dodá atmosféru i důležitý příběh pro cílenou prezentaci. Uplatnění najde jak na firemních prospektech, webové prezentaci, tak je vhodný např. pro média.
Reportážní styl portrétu
  • Zaznamenávají se momentky z výroby za účasti zaměstnanců i samotného vedení. Reportážní styl má své kouzlo v zachycení atmosféry i samotného personálu.
Budovy, stavby, vybavení atp.
  • Specifické focení objektů, vybavení nebo i vozového parku firmy. Opět využití si tento typ fotografie najde ve firemních materiálech. Určitě pozitivně oživí i webovou firemní prezentaci atp.
Snažíme se co nejméně zasahovat do vytížení zaměstnanců i samotných managerů s ohledem na jejich pracovní vytížení. Běžnou praxí je, že za klienty přijedeme do kanceláří, provozen, sídla firmy, ... Dovezeme kompletně vybavený mobilní ateliér včetně zábleskových světel, pozadí atp. Případná nedostupnost elektrické energie v místě focení není pro nás překážkou - máme vlastní zdroj el. energie pro celodenní fotografování v terénu.
   Cena firemního a manažerského focení je velice individuální a odvíjí se od požadavku a počtu fotografovaných lidí. Oslovte nás - dáme Vám nabídku.

Produktová fotografie

Produktová fotografie je bezesporu základ kvalitní prezentace nabídky firmy. Záměrem je vizuálně odprezentovat produkt tak, aby upoutal potencionálního zákazníka, nabídl mu co nejlepší pohled na produkt a přesvědčil ho k jeho případnému nákupu.

Co fotografujeme? Jednoduše řečeno každý produkt a přijímáme zakázky na libovolné množství od malých produktů po velké.


   Cena produktové fotografie je závislá od rozsahu, typu a složitosti zakázky. Orientačně se cena pohybuje od 1.000.- + postproces fotografií dle výběru od 100.-/ks. Pokud máte zájem, vypracujeme Vám konkrétní nabídku.

Firemní akce a večírky

Pořádáte firemní akci, nebo třeba firemní večírek a máte zájem pořídit profesionální fotografie? Pozvěte nás!

Z fotografování vznikne i několik stovek fotografií. Vyfocené fotografie protřídíme a vybereme relevantní záběry, provedeme základní korekce a umístíme do web galerie. Fotografie dodáváme po dohodě v plném rozlišení + web rozlišení v digitální podobě nebo dle specifických požadavků klienta.


   Orientační cena: první hodina 1500.-, každá další + 1000.-