Fotografie

FotoHome.cz je Elinchrom Dealer!

04.10.2016

Švýcarská značka zábleskové techniky Elinchrom už i na ostravsku! 

Ve světě fotografie poměrně známá značka díky své špičkové kvalitě, spolehlivosti a technickým parametrům. Aktuálně jsme se stali distributory této techniky a díky tomu, že touto značkou máme vybaveno naše Studio FotoHome, máte možnost si vše prohlédnout, vyzkoušet, zeptat a případně i objednat..


Už při rozhodování před několika lety kterou zábleskovou techniku budem používat jsme zvolili právě Elinchrom. Hlavní důvody byly už zmíněné technické parametry, rychlé časy nabíjení, váha a velikost, ideální doba hoření (Flash Duration) a v neposlední řadě i spolehlivost a pověstná švýcarská kvalita. Velké plus byl při výběru i systém ovládání pomocí notebooku, tabletu i mobilu a kvalitní příslušenství.

Elinchrom se řadí mezi profesionální přístroje ve střední cenové hladině a i díky tomu, že majitelé jsou sami fotografové jsou produkty značky Elinchrom zárukou pro každého fotografa co s nimi fotí..

Co pro Vás chystáme?

  • Elinchrom Day! V první polovině listopadu bude u nás ve studiu prezentace s možností si vše reálně vyzkoušet, zafotit si. 
  • Připravujeme web zaměřený na výrobky Elinchrom s možností objednávek - vše hezky, česky...
  • Poskytneme technické informace a pomůžeme s případným výběrem pro vaše focení
  • Už nyní máte možnost si se značkou Elinchrom zafotit u nás ve studiu. K dospozici máme 5 studiových záblesků a mobilní (bateriový) Ranger QUADRA včetně spousty modifikátorů světla...

 

Pokud hledáte informace o Elinchrom, zde je jejich webová stránka:

http://www.elinchrom.com